Poznaj Gajkę

Jesteśmy małą rodzinną pracownią krawiecką Gajka. Moja najmłodsza córeczka Gaja była inspiracją do rozpoczęcia na nowo przygody z szyciem. Jestem po szkole krawieckiej oraz technikiem technologii odzieży ale to właśnie szycie dla dzieci skradło moje serce. Uwielbiam róż i często to widać na moich projektach. Bycie mamą dwóch córek jednak do czegoś zobowiązuje. Cenię sobie bardzo kontakt z Klientem. Przez dwa lata prowadząc firmę tylko poprzez portal społecznościowy miałam okazję poznać swoje Klientki, uczestniczyć w ich przygotowaniach do przyjścia maluszka a nawet zaprzyjaźnić się z kilkoma z nich.

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do doboru tkanin, wzorów oraz wykończenia. Tkaniny z których szyjemy są bezpieczne dla najmłodszych. Bawełna premium jest wysokiej jakości a barwniki są pochodzenia naturalnego. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie Klienta, przez dwa lata nie zdarzyło nam się nic co mogłoby rzutować na naszej jakości produktów. Jesteśmy z tego dumni.

Szyliśmy głównie na zamówienie a teraz przyszła pora na sklep internetowy, o który cały czas pytacie Chcemy zaproponować Wam nasze produkty w gotowych kompletach, mam nadzieję, że ta forma będzie dla Was atrakcyjna. Nie rezygnujemy natomiast z szycia na zamówienie także zapraszam do kontaktu z nami.

Pozdrawiam Agnieszka

X