Poznaj nas

o_nas_mov_placeholder - Gajka

Kim Jesteśmy?

POZNAJ GAJKĘ

Jesteśmy małą rodzinną pracownią krawiecką Gajka. Moja najmłodsza córeczka Gaja była inspiracją do rozpoczęcia na nowo przygody z szyciem. Jestem po szkole krawieckiej oraz technikiem technologii odzieży ale to właśnie szycie dla dzieci skradło moje serce. Uwielbiam róż i często to widać na moich projektach. Bycie mamą dwóch córek jednak do czegoś zobowiązuje. Cenię sobie bardzo kontakt z Klientem. Przez dwa lata prowadząc firmę tylko poprzez portal społecznościowy miałam okazję poznać swoje Klientki, uczestniczyć w ich przygotowaniach do przyjścia maluszka a nawet zaprzyjaźnić się z kilkoma z nich.

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do doboru tkanin, wzorów oraz wykończenia. Tkaniny z których szyjemy są bezpieczne dla najmłodszych. Bawełna premium jest wysokiej jakości a barwniki są pochodzenia naturalnego. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie Klienta, przez dwa lata nie zdarzyło nam się nic co mogłoby rzutować na naszej jakości produktów. Jesteśmy z tego dumni.

Szyliśmy głównie na zamówienie a teraz przyszła pora na sklep internetowy, o który cały czas pytacie Chcemy zaproponować Wam nasze produkty w gotowych kompletach, mam nadzieję, że ta forma będzie dla Was atrakcyjna. Nie rezygnujemy natomiast z szycia na zamówienie także zapraszam do kontaktu z nami.

Pozdrawiam Agnieszka

o_nas_image - Gajka
o_nas_image_2 - Gajka

Poznaj nas

ORYGINALNOŚĆ

Miłość do projektowania i szycia dla niemowląt to nie tylko pasja. To odpowiedzialność za każdy projekt. Każdy produkt, który tworzymy jest wyjątkowy. Wybierając materiały kierujemy się przede wszystkim najlepszą jakością. Każdy z nas chce, aby dzieci były otoczone bezpieczeństwem i każdy najmniejszy szczegół w życiu dziecka jest ważny.

Dlatego i my dbamy o to, aby każdy skrawek materiału, nici był odpowiedni dla niemowląt. Projektowanie, to praca twórcza. Mnóstwo precyzji przelewamy na stworzenie jednego elementu. Każdy element buduje w końcu cały efekt, dlatego daje pewność, że wszystko zostało stworzone przez z nas, z miłości do oryginalności produktu.

Zestawy, które zawiera nasza oferta, to wyselekcjonowane kolekcje. Możesz dobrać swój zestaw w zależności od potrzeb i wciąż mieć pewność, że każdy z nich wykonujemy pracą swoich rąk 🙂 Dobrana kolorystka pozwoli zadowolić rodziców chłopców i dziewczynek.

Shopping Cart (0)

Koszyk