Darmowa przesyłka przy zamówieniu powyżej 400 zł

Poznaj nas

o_nas_mov_placeholder - Gajka

Kim Jesteśmy?

POZNAJ GAJKĘ

Jesteśmy małą rodzinną pracownią Gajka. Moja najmłodsza córeczka Gaja była inspiracją do rozpoczęcia na nowo przygody z szyciem. Jestem po szkole krawieckiej oraz technikiem technologii odzieży, ale to właśnie szycie dla dzieci skradło moje serce. Uwielbiam kolory i tekstury tkanin. Przepiękne dodatki, a wszystko najwyższej jakości. Często to widać na moich projektach. Cenię sobie bardzo kontakt z Klientem. Prowadząc firmę mam okazję poznawać swoje Klientki, uczestniczyć w ich przygotowaniach do przyjścia maluszka, doradzać w wyborze tkanin. To wspaniałe doświadczenie , bo też jestem mamą.

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do doboru tkanin, wzorów oraz wykończenia. Tkaniny z których szyjemy są bezpieczne dla najmłodszych. Bawełna premium jest wysokiej jakości, a barwniki są pochodzenia naturalnego. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie Klienta, przez te wszystkie lata nie zdarzyło nam się nic, co mogłoby rzutować na naszej jakości produktów. Jesteśmy z tego dumni.

Szyjemy głównie pod zamówienie, a w sklepie internetowym możecie zamówić wymarzoną, spersonalizowaną wyprawkę. Chcemy zaproponować Wam nasze produkty uszyte w jakości premium. Przepiękne baldachimy, cudownie mięciutkie welury i wiele więcej. Każdy produkt jest przygotowywany, szyty i wykańczany specjalnie dla Was u nas w pracowni. Zapraszamy do naszego świata

Pozdrawiam Agnieszka

o_nas_image - Gajka
o_nas_image_2 - Gajka

Poznaj nas

ORYGINALNOŚĆ

Miłość do projektowania i szycia dla niemowląt to nie tylko pasja. To odpowiedzialność za każdy projekt. Każdy produkt, który tworzymy jest wyjątkowy. Wybierając materiały kierujemy się przede wszystkim najlepszą jakością. Każdy z nas chce, aby dzieci były otoczone bezpieczeństwem i każdy najmniejszy szczegół w życiu dziecka jest ważny.

Dlatego i my dbamy o to, aby każdy skrawek materiału, nici był odpowiedni dla niemowląt. Projektowanie, to praca twórcza. Mnóstwo precyzji przelewamy na stworzenie jednego elementu. Każdy element buduje w końcu cały efekt, dlatego daje pewność, że wszystko zostało stworzone przez z nas, z miłości do oryginalności produktu.

Zestawy, które zawiera nasza oferta, to wyselekcjonowane kolekcje. Możesz dobrać swój zestaw w zależności od potrzeb i wciąż mieć pewność, że każdy z nich wykonujemy pracą swoich rąk 🙂 Dobrana kolorystka pozwoli zadowolić rodziców chłopców i dziewczynek.

Shopping Cart (0)

Koszyk